Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   36
                    

Wacław "DRIZIT" BeckDla wielu osób czerwiec to czas prawdziwej masakry w szkole i sesji. Rzućcie to, idźcie do kiosku i jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście kupcie PAINKILLERA. Rozwalcie paru kolesi osinowymi kołkami i poczujcie dawny klimat Quake’a, mordując bandy zombiaków. Bez skrupułów. Najwyższy czas zafundować sobie chwilę nieskrępowanej rozrywki. Jeżeli nie rajcuje Was już przebijanie kołkami kudłatych bydlaków, to odpalcie BREED’a albo skasujcie kilku kolesi w kolejnej części HITMANA. W tym numerze pojawiło się kilka naprawdę ciekawych tytułów. Oprócz powyższych mamy dla Was także recenzje chociażby COLLINA 4. W zapowiedziach też się sporo dzieje, wystarczy, że wymienię BROTHER IN ARMS, SPIDERMANA 2 czy kolejną część HAREEGO POTTERA. Skoro jestem już przy zapowiedziach, nie sposób nie wspomnieć o naszym ekskluzywnym materiale z tego działu. Prezentujemy bowiem zapowiedź polskiej produkcji, której relia są klimatem zbliżone do tych z Fallouta. Gra nazywa się Sigonyth i jej produkcja właśnie jest w fazie alfa.
W związku z tym, że w maju odbyła się kolejna edycja targów E3, prezentujemy Wam także garść (a nawet dwie) newsów z owej imprezy. Polecamy chociażby przyjrzeć się bliżej DRAGON AGE, cRPG Bio Ware, na którego potrzeby stworzony własny świat fantasty, F.E.A.R.A – mrocznego FPS’a Monolitha, czy HALO 2 na X-BOX’a. Jest tego multum i wymieniać bym mógł do jutra. Po część informacji z E3 zapraszam do WYŁOWIONYCH Z SIECI, natomiast za miesiąc dostarczymy Wam klika gorących zapek gier z targów.
Jeżeli jesteśmy już przy tematyce targów, to zajrzyjmy do Polski. W SS-NG 21 warto rzucić okiem na wywiad z Rafałem Błachowskim, specjalista d/s marketingu EMPiK MEGASTORE POZNAŃ, który odpowiedzialny jest za organizację targów Poznań Game Arena, relację z nich publikowaliśmy miesiąc temu. Wywiad jest naprawdę ciekawy i myślę, że warto, abyście dowiedzieli się nieco więcej o organizacji, planach i ambicjach PGA. Skoro już jesteśmy przy tematyce imprez, to spieszymy poinformować, że w Poznaniu, w Klubie e24, odbył się turniej Counter Strike’a, zorganizowany przez Cenegę oraz właśnie ten klub. Był tam nasz specjalny wysłannik – Markinson. Napisał dla Was parę słów oraz napstrykał kilka zdjęć. Rzućcie okiem jak bawią się w Poznaniu :] W tym miesiącu niestety po raz kolejny Czarna Skrzynka mocno kuleje. No cóż, jak widzicie konsole mają spore problemy z zaaklimatyzowaniem się u nas, ale nie damy za wygraną.
Jeżeli ktoś z Was jest chętny do tworzenia tego działu to gorąco zapraszam do współpracy z nami. Na koniec zostawiłem sobie publicystykę. Co prawda to działka martina, ale ja muszę napisać o naszym manifeście. MANIFEST POKOLENIA BŁĘKITNEJ BŁYSKAWICY, który pozwoliłem sobie napisać, powinien przeczytać każdy. Dlaczego? Otóż chcemy, abyście wiedzieli czego się po nas spodziewać, do czego dążymy, co akceptujemy, a co kategorycznie odrzucamy. Warto abyście się z nim zapoznali jeszcze z jednego powodu.
Otóż piszemy także o naszych planach współpracy z ludźmi, którzy chcieliby zaistnieć w branży, czy to robiąc własne gry, czy pisząc teksty, czy nawet tworząc muzykę (ahhh... :] – przyp. Veeroos). Chcemy współpracować z młodymi twórcami! Potrzebujemy Was, a Wy nas! Zapraszam, nie omińcie tego tekstu! Tyle o zawartości.
W tym miesiącu przywitaliśmy WaSS nową stroną główną ( mam nadzieję że zauważyliście :]). Jest to zapowiedź zmian, które będą czekały po wakacjach. Mamy zamiar przez ten okres naprawdę popracować nad zinem, zarówno przez Internet (standardowo :]) jak i na zlocie redakcji. Hmmm, trochę się zagalopowałem, przecież przed wakacjami czeka Was jeszcze jeden numer SS-NG. No tak. Mieliśmy nadzieję, że jego premiera odbędzie się już na nowym serwisie, lecz niestety prace nad nim dalej trwają. Musicie nam wybaczyć, pracy mamy naprawdę o wiele więcej niż zwykle. Myślę jednak, że już na początku wakacji nareszcie wystartujemy, aby we wspomnianym wcześniej wrześniu zaatakować już pełną parą.
Plany szczerze mówiąc mamy ambitne, zresztą jak zawsze. Postaramy się aby ich wykonanie wypadło równie dobrze.
Już teraz zapraszam Was do ściągnięcia wakacyjnego numeru. Powodów jest kilka.
Jeden z nich to wywiad…z kim to jeszcze tajemnica, zdradzę tylk,o że zapowiedź gry, z twórcami której będziemy rozmawiać, znajdziecie już w tym numerze. Mamy jeszcze w zanadrzu kilka pozycji, ale już nie zdradzę ani słowa. Kto nie ściągnie, niech żałuje.
To na razie tyle, trzymajcie się i bądźcie z nami w kontakcie. Miłego czerwca życzy redakcja SS-NG.

PS. Przepraszamy Was bardzo, ale mamy chwilowo problemy ze skrzynkami i bardzo możliwe że ktoś z Was nie dostał odpowiedzi na maila, którego do nas wysłał. Mamy nadzieję że niedługo sytuacja wróci do normy.
PS.2. Zapraszamy do zapisywania się w prenumeracie!
[Redakcja] Wywiad z Rafałem Błachowskim

[Markinson] Turniej CS’a
[Fre] Enemy Territory

[Voy] Angrenost Realm
[Ascot]Vallerehu
[info] Przegląd Piłkarski

[Gregorious] Miłość
[MadBoy] "Na gliniannych Nogach"

[Keiran] Dlaczego warto być obywatelem imperium
[Pellaeon] O entuzjastach i sceptykach:"Ziema: Ostatnie Starcie"

[Veeroos] Recka - One Must Fall 2097
[Xtense] Legendy - David Whittaker

[Xtense] Legend Of Zelda: Ocarina Of Time